VIVO Tıraş Seti (S 81 M 332 SSR)

Marka : Mühle
Fiyat : ₺790,00(KDV Dahil)
₺97,86 'den başlayan taksitlerle

MÜHLE TıraSeti, saf porsuk, klasik tırabıçaı, tutacak yeri üst kalite reçine-boynuz kahverengisi 

ADET :

MÜHLE Tıraş Seti, saf porsuk, klasik tıraş bıçaı, tutacak yeri üst kalite reçine-boynuz kahverengisi  

Fırça Kalitesi: Saf porsuk
Materyal: Üst kalite reçine – boynuz kahverengisi Traş Sistemi: Klasik tıraş bıçağı, kapalı dişli
Set: Tasla birlikte 

 

VIVO

INTRO koleksiyonunun üçüncü ürün grubu olan VIVO; klasik formlar sunmanın yanı sıra kendine has biçimde moderndir. Sapın bombeli (ve oldukça ergonomik) ekli krom kaplama tabana doru giderek incelir. Saplar hem kahverengi ve siyah birinci sınıf reçineden, hem de kırmızımsı parlak erik aacından yapılmaktadır. Tabanın zıt kıvrımları geleneksel tıraürünlerinin geleneksel ilk örnekleri gibidir, aynı zamanda size salam bir tutuu garanti eder. Fırça ve tırabıçaı, özellikle bu seri için gelitirilen tutacak yerine güvenli bir biçimde oturur. Bütün VIVO fırçaları saf porsuk tüyü ya da vegan alternati olan Black Fibre kıl seçenekleri ile mevcuttur. Gillette® Mach3® ya da Gillette FusionTM ve ayrıca klasik tırabıçakları da tıramalzemeleriyle uyumludur. 

Saf porsuk

Saf porsuk doal kıl tipleri arasında yaygın kullanılan temel kalite özelliklerine sahiptir. Malzeme nispeten koyu rengiyle dierlerinden ayırt edilebilir. Tek tek incelendiinde kıllar biraz kalındır ancak yine de yumuaktır ve doal kıllarla kıyaslandıında çok daha esnektir. Bu kalite biraz daha güçlü bir masaj etkisi salayan, porsuk tırafırçası almak isteyenler için tavsiye edilir.

Üst Kalite Reçine – Boynuz Kahverengisi

Yüksek kalitede reçine, yüzeyi ayrı ayrı ilenen ve rane edilen özel bir materyaldir. Bu materyal, birçok çekici renklerde modern ve klasik tasarımlara genibir yelpazede imkan tanır. Balarken, fırçalara ve tırabıçaklarına katı çubuklardan estetik ekilleri verilir. Ardından her bir çalıma parçası yüzeyinin özel parlaklıını kazanması için, bir kaç defa cilalama ilemi gerçekletirilir. Bu ilem modellere hobir his kazandırır ve uzun yıllar onların güzelliini korur. Krom elementi olmasaydı, dünya parıltısından çok ey kaybederdi! Islak tıraiçin uygulanan krom kaplama, ürünlerin niteliklerini en iyi ekilde açıa çıkarmasını salar: Materyal, aınmaya dayanıklılık, uzun ömür, lüks ve çekici bir parlaklık kazanır.

Klasik TıraBıçaı, Kapalı Dili

Kapalı taraklı yapısı ile klasik tırabıçaı (jiletli tıramakinası da denebilir) size nazik bir tırateknii salar. Deitirilebilir balıklı özellii ile klasik tırabıçaklarımız, elegant dizaynı ve hassas mekanik yapısı sayesinde oldukça etkileyicidir. Emin eller rehberliinde mükemmel sonuç verir. Aynı zamanda bu bıçaklarla istediiniz ekilde favorilerinizi ya da sakal hatlarınızı düzeltebilirsiniz. Mühle'nin kapalı taraklı tırabıçaı dier jiletli tıramakinaları ile kıyaslanacak olursa, orta-yumuak sınıfındadır. Geleneksel tıraa yeni balayanlar için tavsiye edilir. Belirli bir süre el alıkanlıının kazanılmasının ardından ise, kullanıcılar daha agresif ve yakın bir tıraistediklerinde, onlara dünyanın en agresif bıçaı konumunda olan Mühle'nin açık taraklı klasik tırabıçakları tavsiye edilir. 

  


 

Mühle Hakkında


Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 


Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 


Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.