Siyah Deri Çantalı Tıraş Seti (RT 3 F)

Marka : Mühle
Fiyat : ₺1.050,00(KDV Dahil)
* ₺130,07 'den başlayan taksitlerle

MÜHLE Seyahat tıraseti, Silvertip Fibre®, Gillette® FusionTM, tutacak yeri metal-krom 

ADET :

Fırça Kalitesi: Silvertip Fibre®

Materyal: Krom kaplama
Tıraş Sistemi: Gillette® FusionTM

 

Silvertip Fibre®

Yüksek kaliteli sentetik lier, kendi buluumuzdur dünyada bir ilki temsil eder. Malzeme özellikleri, deerli doal lierin, boz porsua benzeyen, sentetik olarak üretilmibirinci sınıf bir kalite sunar. Kullanıcıların çounluu, aslında bu kalitenin doal kıllardan bile daha iyi performans özellikleri sunduunu söyler.

'Silvertip Fibre®' ince uç kısımlarında çok yumuak, ancak orta bölümlerinde doal kıllardan biraz daha kararlıdır. Bu özellikler, köpürme ilemi sırasında istenilen salam durutan vazgeçmeksizin, köpük uygulandıında ciltte ho, yumuak bir his oluturur. Günlük kullanımda, elle ilenmilier, daha hızlı kururken sabunlara ve kremlere karı dirençli oldukları için doal kıllardan daha az hassastır.

Tamamen vegan olan bu lier doal kıllardan biraz daha uzun ömürlüdür, çünkü az miktarda tırasabunu veya kreminden, özellikle kremsi ve kalın bir köpük elde edilir ve sonuç olarak daha az kullanılır.

Krom kaplama

Parıltılı mükemmellik, MÜHLE koleksiyonunda anahtar roldedir. Krom kaplama; materyallerin güzelliini daha da ön plana çıkarmak için neredeyse tüm ürünlerimizde kullanılan bir basamaktır. Sonuç: Yüksek kalite, aınmaya dayanıklılık ve uzun bir ömür.

Gillette® FusionTM
Gillette®'in en son tırasistemi, birbiri üzerinde beadet jilet ve aynı zamanda kartuun arka tarafına konumlanmıhassas kenar bıçaı içerir. Bu tasarım cilde oldukça yakın ve nazik bir tırasalar. Kullanımı basit ve güvenlidir, hatta yeni balayanlar için bile idealdir. Gillette® FusionTM bıçaklarını varolan tüm süpermarket, eczane gibi satıcılardan temin edebilirsiniz. 

  


 

Mühle Hakkında


Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 


Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 


Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.