RYTMO Tıraş Seti (S 81 M 224 SM3)

Marka : Mühle
Fiyat : ₺715,00(KDV Dahil)
* ₺88,57 'den başlayan taksitlerle

MÜHLE TıraSeti, saf porsuk, Gillette® Mach3®, tutacak yeri üst kalite reçine-mint yeili 

ADET :

Fırça Kalitesi: Saf porsuk

Materyal: Üst kalite reçine – mint yeşili Traş Sistemi: Gillette® Mach3®

Set: Tasla birlikte

 

RYTMO

Konik ekilli ve mükemmel tasarıma sahip RYTMO; INTRO koleksiyonunun ikinci ürün grubudur. Fırçanın ve tırabıçaının krom kaplama tabanındaki belirgin hatlar ürünlere estetik bir ifade katar ve tamamen MÜHLE olarak kendini gösterir – aynı zamanda özenle düünülerek tasarlanmıtır: Tutacak yeri üretilirken, ince bir plastik dorudan metale balanır, bu da fırça tabanının ve tırabıçaının tutacaa rahatça oturmasını salar. RYTMO koleksiyonunun ürünleri siyah ve mint yeili renginde birinci sınıf reçineyle mevcuttur – ve en iyi tarafı dibudak aacının da (ısıl ilem görmü) doaseverlere sunulmasıdır. Bütün RYTMO tırabıçaı sapları Gillette® Mach3® veya Gillette® FusionTM bıçaklarıyla uyumludur. Meraklılar ve tutkulu tıraçılar için aynı zamanda klasik tırabıçaı seçenei de sunulmaktadır. Seriye ait tıraş fırçaları 21 mm düüm çapına sahiptir.

Saf porsuk

Saf porsuk doal kıl tipleri arasında yaygın kullanılan temel kalite özelliklerine sahiptir. Malzeme nispeten koyu rengiyle dierlerinden ayırt edilebilir. Tek tek incelendiinde kıllar biraz kalındır ancak yine de yumuaktır ve doal kıllarla kıyaslandıında çok daha esnektir. Bu kalite biraz daha güçlü bir masaj etkisi salayan, porsuk tırafırçası almak isteyenler için tavsiye edilir.

Üst Kalite Reçine – Mint Yeili

Yüksek kalitede reçine, yüzeyi ayrı ayrı ilenen ve rane edilen özel bir materyaldir. Bu materyal, birçok çekici renklerde modern ve klasik tasarımlara genibir yelpazede imkan tanır. Balarken, fırçalara ve tırabıçaklarına katı çubuklardan estetik ekilleri verilir. Ardından her bir çalıma parçası yüzeyinin özel parlaklıını kazanması için, bir kaç defa cilalama ilemi gerçekletirilir. Bu ilem modellere hobir his kazandırır ve uzun yıllar onların güzelliini korur. Krom elementi olmasaydı, dünya parıltısından çok ey kaybederdi! Islak tıraiçin uygulanan krom kaplama, ürünlerin niteliklerini en iyi ekilde açıa çıkarmasını salar: Materyal, aınmaya dayanıklılık, uzun ömür, lüks ve çekici bir parlaklık kazanır.

Gillette® Mach3®

Gillette® Mach3® sistemi dünyanın en sık kullanılan tırasistemlerinden biridir. Üç kademeli bıçaklar size rahat ve cilde yakın bir tıraı garanti eder. Bıçaklar her yerde bulunan satıcılardan temin edilebilir. Mühle ıslak tırabıçak sistemleri Gillette® Mach3® ve Mach3® Turbo ile uyumludur. 

  


 

Mühle Hakkında

 

Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 

 

Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 

 

Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.