RYTMO Hediye Tıraş Seti (GS RYTMO 226)

0,00
Marka : Mühle
Fiyat : ₺879,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺108,89 'den başlayan taksitlerle

RYTMO TıraHediye Seti 

ADET :
Tavsiye Et

RYTMO Tıraş Hediye Seti 

Fırça Kalitesi: Black Fibre (21 M 226)

TıraSistemi: Gillette® FusionTM (R 226 F)

Stand (RHM 22)

MÜHLE havlu (1 adet)

MÜHLE ORGANIC tırakremi (75 ml)

MÜHLE ORGANIC – tıralosyonu (100 ml)

 

Siyah lif, uzun süreli kaliteyi ve hızla yaygınlaan vegan hayat tarzını temsil eder. Koyu renkli sentetik lieriyle, doal kıl malzemesine benzerdir - tıpkı doallar kadar yumuak ve harika bir performans gösterir. Aynı zamanda, temizleme ve kurulama için gereken bakım zahmeti önemli ölçüde daha azdır.

Üst Kalite Reçine - Siyah

Yüksek kalitede reçine, yüzeyi ayrı ayrı ilenen ve rane edilen özel bir materyaldir. Bu materyal, birçok çekici renklerde modern ve klasik tasarımlara genibir yelpazede imkan tanır. Balarken, fırçalara ve tırabıçaklarına katı çubuklardan estetik ekilleri verilir. Ardından her bir çalıma parçası yüzeyinin özel parlaklıını kazanması için, bir kaç defa cilalama ilemi gerçekletirilir. Bu ilem modellere hobir his kazandırır ve uzun yıllar onların güzelliini korur. Krom elementi olmasaydı, dünya parıltısından çok ey kaybederdi! Islak tıraiçin uygulanan krom kaplama, ürünlerin niteliklerini en iyi ekilde açıa çıkarmasını salar: Materyal, aınmaya dayanıklılık, uzun ömür, lüks ve çekici bir parlaklık kazanır.

Gillette® FusionTM

Gillette®'in en son tırasistemi, birbiri üzerinde beadet jilet ve aynı zamanda kartuun arka tarafına konumlanmıhassas

kenar bıçaı içerir. Bu tasarım cilde oldukça yakın ve nazik bir tırasalar. Kullanımı basit ve güvenlidir, hatta yeni balayanlar için bile idealdir. Gillette® FusionTM bıçaklarını varolan tüm süpermarket, eczane gibi satıcılardan temin edebilirsiniz.


Organik

Islak tırauzmanı olan bizlere göre kendimizi ilgilendiren ritüeller ve konular daima doal olmalıdır. Bu serimizde tamamen bitkisel ve organik ürünler sunarak, vegan müterilerimize de daha fazla ulamak istedik. Saç, yüz ve vücut bakımı denildiinde artık çok daha fazla erkein aklına geliyoruz. Sadece özel müterilerimiz için kontrollü organik tarımdan elde edilen MÜHLE ORGANK koleksiyonumuzu ürettik. Özenle seçilmiham maddelerden üretilmidoal kozmetikler, özel ihtiyaçları olan hassas erkek ciltleri için tasarlandı. Doanın sunduu en saf haliyle sizlere ulatırdıımız ürünlerimizin hepsinin BDIH sertifikası vardır. 

  


 

Mühle Hakkında


Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 


Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 


Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.