Mühle Hediye Tıraş Seti
Mühle Hediye Tıraş Seti
Mühle Hediye Tıraş Seti
Mühle Hediye Tıraş Seti
Mühle Hediye Tıraş Seti
Bakım ÜrünleriGS TRAD TWISTMühle Hediye Tıraş Seti
Bakım ÜrünleriGS TRAD TWISTMühle Hediye Tıraş Seti

Mühle Hediye Tıraş Seti (GS TRAD TWIST)

Marka : Mühle
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.875,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.500,00(KDV Dahil)
₺191,10 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

 

 

 

 

TRADITIONAL TıraHediye Seti 

ADET :

 

 

 

 

 

 

 

 

TRADITIONAL Tıraş Hediye Seti  

Fırça Kalitesi: Boz porsuk (091 M 89)
Tıra
Sistemi: Klasik tırabıçaı, kapalı dili (R 89 TWIST)

MÜHLE havlu (1 adet)
Bıçak koruyucusu (KSR)
Klasik tıra
aletleri için 10 adet çift taraflı jilet (K 1)

Stand (RHM SR SET)

 

Boz porsuk

El yapımı tırafırçaları için varolan en üst kalitedeki doal kıldır. Özel vasıarı; ııldayan gümürenginde olması ve kılın etrafında dolanan siyah bir eride sahip olmasıdır. Dayanıklı, yüksek kaliteli esiz parçalar ve ıslak tıraı hayal edilebilecek en iyi vakit geçirme aracına dönütüren ürünler üretmek için kullanılır.

Krom kaplama

Parıltılı mükemmellik, MÜHLE koleksiyonunda anahtar roldedir. Krom kaplama; materyallerin güzelliini daha da ön plana çıkarmak için neredeyse tüm ürünlerimizde kullanılan bir basamaktır. Sonuç: Yüksek kalite, aınmaya dayanıklılık ve uzun bir ömür.

Klasik TıraBıçaı, Kapalı Dili

Kapalı taraklı yapısı ile klasik tırabıçaı (jiletli tıramakinası da denebilir) size nazik bir tırateknii salar. Deitirilebilir balıklı

özellii ile klasik tırabıçaklarımız, elegant dizaynı ve hassas mekanik yapısı sayesinde oldukça etkileyicidir. Emin eller

rehberliinde mükemmel sonuç verir. Aynı zamanda bu bıçaklarla istediiniz ekilde favorilerinizi ya da sakal hatlarınızı

düzeltebilirsiniz. Mühle'nin kapalı taraklı tırabıçaı dier jiletli tıramakinaları ile kıyaslanacak olursa, orta-yumuak

sınıfındadır. Geleneksel tıraa yeni balayanlar için tavsiye edilir. 

 
 

  


 

Mühle Hakkında

Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 

Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 

Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.