Klasik Saç Şekillendirici - Orta
Klasik Saç Şekillendirici - Orta
Klasik Saç Şekillendirici - Orta
Klasik Saç Şekillendirici - Orta

Klasik Saç Şekillendirici - Orta (CPMH)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺108,50(KDV Dahil)
₺13,44 'den başlayan taksitlerle

The Bearded Man Company Klasik Saç Şekillendirici – Orta 

ADET :

The Bearded Man Company Klasik saç ekillendirici – orta

Orta tutuözelliine sahip saç ekillendirici, bütün gün süren ve gün boyunca yeni yapılmı, taze, birinci kalite ve esneklie sahip bir görünüm elde etmenizi salar.

Hafifi, yüksek etkili formülü içeriindeki balmumu ve botanik nemlendiriciler gibi besleyici maddeler sayesinde elde edilmitir. Aynı zamanda bu formül saçlara istenilen kalınlıı ve dokuyu salar.

Bu klasik saç ekillendirici aynı zamanda saçlarınızdaki su miktarına balı olarak tutma gücünü sizin ayarlamanızı salar. Su ile etkileime girerek saçlarınızı sertletirmeden, istediiniz tutuayarını veya son eklini verebileceiniz ve bunu sadece tek bir ürünle elde edebileceiniz The Bearded Man markasının son gelitirilmiürünüdür.

İşe yarayabilir, biçimlendirilebilir, kıskandırabilir. çeriinde bunlar yoktur:

Parabenler, Sülfatlar, Ftalatlar 

  

The Bearded Man Company İngiltere'nin Kent şehrinin güzel tepelerindeki küçük bir aile işletmesidir. Tüm ürünlerde doğal içeriklere yer vermeyi kendine ilke edinen The Bearded Man Co ürünleri asla hayvanlarda test edilmez.

Doğal içerikleri, pH dengeleri ve premium kombinlerle tüm ürünleri sakal ve bıyıklarınızı besler, iyileştirir ve şekilli görünmesine katkıda bulunur.

Yıllarca küçük çapta güzellik ürünleri üretip geliştiriyoruz. Ürettiğimiz sakal bakım ürünleri ile ilgili en sevdiğimiz şey, uygulamalarının kolay, sonuçlarının ise muhteşem olmasıdır. Gününüze böylesine büyük bir fark yaratacak kadar basit bir şey ile sıklıkla karşılaşmazsınız. Sadece en kaliteli doğal malzemeleri kullanıyoruz ve mümkün olan en taze ürünü sağlamak için envanterimizi düşük tutuyoruz.