KOSMO Tıraş Seti (S 31 H 873 SR)

Marka : Mühle
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.140,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺912,00(KDV Dahil)
₺112,98 'den başlayan taksitlerle

MÜHLE TıraSeti, Silvertip Fibre® Fırça, klasik tırabıçaı, tutacak yeri bataklık meesi 

ADET :

MÜHLE Tıraş Seti, Silvertip Fibre® Fırça, klasik tıraş bıçaı, tutacak yeri bataklık meesi  

Fırça Kalitesi: Silvertip Fibre®
Materyal: Bataklık me
esi
Tra
Sistemi: Klasik tırabıçaı, kapalı dili

 

KOSMO

Genivizyonla yeni dünyalar ve yeni keier için orada, burada, her yerde: KOSMO serisi! Çadave elegant tasarımıyla birlikte "kozmopolit yaklaım" bu serinin gelitirilmesinde rol model olmutur. Serinin kendine has tarzı ve görünümü, yüksek kalitede reçine ya da boynuz rengi gibi kendine özgü özenle seçilen malzemelerle elde edildi. Doal malzeme olarak, sıcak bir etki için zeytin aacı, buna kontrast olarak da koyu renkli bataklık meesi seçildi. Her bir ürün için yaı yaklaık 3000 yıl kadar olan aaç gövdelerinden alınan parçalar kullanıldı. Sapın yüzey görünümüne daha da vurgu yapmak için, sade bir tasarımla yüksek kalitede krom eklemeleri yapıldı. Tıpkı dier bir çok serimiz gibi, KOSMO serimiz de farklı kıl seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır: boz porsuk, ince porsuk ve vegan "Silvertip Fibre". Ayrıca fırça balıkları kolaylıkla çıkarılıp deitirilebilir. Bu seriye ait tırafırçalarının düüm çapı 21 mm'dir.

Silvertip Fibre®

Yüksek kaliteli sentetik lier, kendi buluumuzdur dünyada bir ilki temsil eder. Malzeme özellikleri, deerli doal lierin, boz porsua benzeyen, sentetik olarak üretilmibirinci sınıf bir kalite sunar. Kullanıcıların çounluu, aslında bu kalitenin doal kıllardan bile daha iyi performans özellikleri sunduunu söyler.

'Silvertip Fibre®' ince uç kısımlarında çok yumuak, ancak orta bölümlerinde doal kıllardan biraz daha kararlıdır. Bu özellikler, köpürme ilemi sırasında istenilen salam durutan vazgeçmeksizin, köpük uygulandıında ciltte ho, yumuak bir his oluturur. Günlük kullanımda, elle ilenmilier, daha hızlı kururken sabunlara ve kremlere karı dirençli oldukları için doal kıllardan daha az hassastır.

Tamamen vegan olan bu lier doal kıllardan biraz daha uzun ömürlüdür, çünkü az miktarda tırasabunu veya kreminden, özellikle kremsi ve kalın bir köpük elde edilir ve sonuç olarak daha az kullanılır.

Bataklık Meesi

Bu malzeme; yüzyıllardır bataklık altında bulunduundan ve çok çeitli deiim süreçlerine maruz kaldıından, oldukça nadir bulunur ve çok kıymetlidir. Bu deiim süreçleri sayesinde ahap doal yollarla korunmuolur ve uzun ömürlüdür. Bataklık içinde uzun süre durduundan koyu renkli bir görünümü vardır. Aaç gövdelerinin azlıı, bu malzemeye nadirlik kazandırır ve deer katar. Ahap: kahverengi, koyu kahverengi ve siyah-kahverengi renkleri arasında farklılık gösterir. Az sayıda kullanılabilir gövdelerden kare parçalar alınarak ileme balanır ve daha sonra bunlar sap malzemesine dönütürülür. Özel yalarla bir kaç defa yapılan cilalama ileminden sonra ipeksi-mat bir görünüm kazanır ve sızdırmazlık özellii kazanır.

Klasik TıraBıçaı, Kapalı Dili

Kapalı taraklı yapısı ile klasik tırabıçaı (jiletli tıramakinası da denebilir) size nazik bir tırateknii salar. Deitirilebilir balıklı özellii ile klasik tırabıçaklarımız, elegant dizaynı ve hassas mekanik yapısı sayesinde oldukça etkileyicidir. CEamnilnı delsleterk hattı rehberliinde mükemmel sonuç verir. Aynı zamanda bu bıçaklarla istediiniz ekilde favorilerinizi ya da sakal hatlarınızı

düzeltebilirsiniz. Mühle'nin kapalı taraklı tırabıçaı dier jiletli tıramakinaları ile kıyaslanacak olursa, orta-yumuak sınıfındadır. Geleneksel tıraa yeni balayanlar için tavsiye edilir. Belirli bir süre el alıkanlıının kazanılmasının ardından ise, kullanıcılar daha agresif ve yakın bir tıraistediklerinde, onlara dünyanın en agresif bıçaı konumunda olan Mühle'nin açık taraklı klasik tırabıçakları tavsiye edilir. 

  


 

Mühle Hakkında

Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 

Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 

Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.