Tıraş Sonrası Balsam - Okaliptus (400480)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
₺11,03 'den başlayan taksitlerle

Tıraş Sonrası Balsam- Okaliptus Özlü ( 100 ml )

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :
Proraso Aftershave Balsam geleneksel yöntemlerle formüle edilmiş. Doğal içerikler kullanılarak, ciltte serinletici ve ferah bir tonik etkisi olur. Tıraş sonrası cildinizi yatıştırır, koruma ve nem sağlar. Aynı zamanda kremsi ve yağsız formül ile cildi besler. Tüm cilt tipleri için uygundur. Alkol içermez. 
Okaliptus Yağı: Canlandırır, iyileştirir 
Mentol:  Serinletir ve canlandırır
Kullanımı; Yüzünüzdeki tıraş ettiğiniz bölgeye elinizle dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulayın.
Paraban, Silikon,  Mineral yağ, SLS, Yapay renklendirici içermez.

  

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.