Sakal / Bıyık Şekillendirici - Sandal Ağacı (MO15SAN)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺52,50(KDV Dahil)
₺6,50 'den başlayan taksitlerle

THE BEARDED MAN CO. SAKAL BIYIK ŞEKİLLENDİRİCİ - SANDAL AĞACI 15g

ADET :

Sakal bıyık şekillendirici, mükemmel yağların ve balmumlarının mükemmel şekilde harmanlanmasıyla, inatçı ve şekil vermekte zorlanılan yüzdeki tüm saçlar için üretilmiştir. Şekillendirici ürünümüz, geleneksel tarifin modern bir eğilimle güncellenmesine dayanır. Bu ürün sakal ve bıyığınıza sadece şekil vermez, aynı zamanda bakım niteliğinde iyileştirici özelliğine de sahiptir.

Ürün: Sakal Bıyık Şekillendirici - Sandal Ağacı 15g

 

The Bearded Man Company İngiltere'nin Kent şehrinin güzel tepelerindeki küçük bir aile işletmesidir. Tüm ürünlerde doğal içeriklere yer vermeyi kendine ilke edinen The Bearded Man Co ürünleri asla hayvanlarda test edilmez.

Doğal içerikleri, pH dengeleri ve premium kombinlerle tüm ürünleri sakal ve bıyıklarınızı besler, iyileştirir ve şekilli görünmesine katkıda bulunur.

Yıllarca küçük çapta güzellik ürünleri üretip geliştiriyoruz. Ürettiğimiz sakal bakım ürünleri ile ilgili en sevdiğimiz şey, uygulamalarının kolay, sonuçlarının ise muhteşem olmasıdır. Gününüze böylesine büyük bir fark yaratacak kadar basit bir şey ile sıklıkla karşılaşmazsınız. Sadece en kaliteli doğal malzemeleri kullanıyoruz ve mümkün olan en taze ürünü sağlamak için envanterimizi düşük tutuyoruz.

Etiketler
Sakal, Sakal Bıyık, Sakal Bıyık Şekillendirici, Sakal Bıyık Şekillendirici -, Sakal Bıyık Şekillendirici - Sandal, Sakal Bıyık Şekillendirici - Sandal Ağacı, Sakal Bıyık Şekillendirici - Ağacı, Sakal Bıyık Şekillendirici Sandal, Sakal Bıyık Şekillendirici Sandal Ağacı, Sakal Bıyık Şekillendirici Ağacı, Sakal Bıyık -, Sakal Bıyık - Sandal, Sakal Bıyık - Sandal Ağacı, Sakal Bıyık - Ağacı, Sakal Bıyık Sandal, Sakal Bıyık Sandal Ağacı, Sakal Bıyık Ağacı, Sakal Şekillendirici, Sakal Şekillendirici -, Sakal Şekillendirici - Sandal, Sakal Şekillendirici - Sandal Ağacı, Sakal Şekillendirici - Ağacı, Sakal Şekillendirici Sandal, Sakal Şekillendirici Sandal Ağacı, Sakal Şekillendirici Ağacı, Sakal -, Sakal - Sandal, Sakal - Sandal Ağacı, Sakal - Ağacı, Sakal Sandal, Sakal Sandal Ağacı, Sakal Ağacı, Bıyık, Bıyık Şekillendirici, Bıyık Şekillendirici -, Bıyık Şekillendirici - Sandal, Bıyık Şekillendirici - Sandal Ağacı, Bıyık Şekillendirici - Ağacı, Bıyık Şekillendirici Sandal, Bıyık Şekillendirici Sandal Ağacı, Bıyık Şekillendirici Ağacı, Bıyık -, Bıyık - Sandal, Bıyık - Sandal Ağacı, Bıyık - Ağacı, Bıyık Sandal, Bıyık Sandal Ağacı, Bıyık Ağacı, Şekillendirici, Şekillendirici -, Şekillendirici - Sandal, Şekillendirici - Sandal Ağacı, Şekillendirici - Ağacı, Şekillendirici Sandal, Şekillendirici Sandal Ağacı, Şekillendirici Ağacı, -, - Sandal, - Sandal Ağacı, - Ağacı, Sandal, Sandal Ağacı, Ağacı,